Lekcja uwodzenia w gdyńskim Centrum Kultury

Jak-uwodzili-bogowie-281-1Centrum Kultury w Gdyni po raz kolejny zaprasza na spotkanie z teatrem. Tym razem będzie to komedia „Jak uwodzili bogowie” w wykonaniu Sceny SAM. Premiera odbędzie się już w piątek, 25 kwietnia.

„Jak uwodzili bogowie” to historia lekko nieporadnego 33-latka, Ludwika. Pracuje on w wydawnictwie psychologicznym i redaguje podręczniki o sukcesie i samorozwoju, sam jednak nie potrafi efektywnie kierować swoim życiem. Ludwik stara się znaleźć dziewczynę, chodzi na kursy uwodzenia, zgrupowania, zasięga porad przyjaciela, ale to wpędza go tylko w szereg perypetii. O tym, czy uda mu się odnaleźć miłość, przekonacie się oglądając spektakl.

Przedstawienie przygotowali aktorzy Sceny SAM (Studenta, Amatora, Mistrza): Kamila Dziemian, Monika Markowc, Anna Wicka, Jeremiasz Gzyl, Bartek Sudak, Michał Zacharek. Spektakl wyreżyserował Jerzy Wójcicki, a scenariusz napisał wspólnie z Mariuszem Więckiem. Komedia zdobyła wyróżnienie podczas III edycji konkursu „Komediopisanie” (2011).

Premiera odbędzie się w piątek, 25 kwietnia o 19.00. Premiera studencka – w niedzielę, 27 kwietnia o 17.00. Bilety kosztują 30 zł i 35 zł.

Polecamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

siedemnaście − 9 =