Masywny Atak Daddy G w Sfinksie!

massiveattack daddy gNie wiesz co zrobić ze swoim czasem w czwartek, 24 kwietnia? Nawet jeśli masz jakieś plany, przełóż je, bo impreza Legendary Beats w sopockim Sfinks700 na pewno będzie tego warta! Daddy G, Fisz i Eprom – świetna kombinacja i jeszcze lepszy koncert!

Czwartkowe wydarzenie będzie czwartą edycją Legendary Beats, imprezy, która za każdym razem prezentuje legendy muzyki elektronicznej i to nie byle jakie. Mianem legendy nie określa się bowiem muzyka, szczycącego się jedynie wysoką sprzedażą płyt – legenda to muzyczny bojownik, rozwijający nowatorskie style i tworzący nieziemskie klimaty. Massive Attack, którego członkiem jest Daddy G, ma na swoim koncie ogrom nagród, status platynowej płyty i miano najbardziej kultowego zespołu muzyki elektronicznej, którego nikt nie zdołał im odebrać! Zadebiutowali płytą „Blue Lines”, która została uznana za najważniejszy album lat 90’, a tym samym wpisała się do klasyków elektroniki. Massive Attack stworzył na tyle oryginalne i niezwykłe brzmienie, że już na zawsze zostaną oni nie tylko twórcami trip-hopu, ale również tymi, którzy wznieśli go na muzyczne wyżyny, pełne uniesień. Daddy G w Sfinks700 na sopockim Legendary Beats, bez dwóch zdań stworzy legendarny klimat i miliony gęsich skórek! Dodatkowo, na imprezie nie zabraknie polskiej dawki energii – za dj set odpowiedzialni będą Fisz i Eprom, a w tle, dla podkręcenia klimatu, towarzyszyć Wam będzie niesamowita oprawa wizualna.

Organizatorzy – Magnetic Group spisali się na medal, taka edycja Legendary Beats jest po prostu jedyna w swoim rodzaju. Nie ma nad czym się zastanawiać, kup bilet 24 kwietnia baw się w sopockim Sfinksie. Impreza startuje o godzinie 20.00. Będzie się działo!

Bilety: przedsprzedaż – 60/65 zł, w dniu wydarzenia 70 zł

Bilety do kupienia: https://www.biletomat.pl/imprezy/massive-attack-dj-set-daddy-g-legendary-beats-571/

Wydarzenie na facebooku: https://www.facebook.com/events/645205782208032/?fref=ts

Funpage Legendary Beats: https://www.facebook.com/legendarybeats

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

7 − 3 =