Bezpłatne warsztaty kariery w Gdańsku

Festiwal KarieryKończysz niebawem studia i nie wiesz co dalej? A może dopiero zaczynasz, ale już frapuje Cię Twoja przyszłość? We wtorek (15 kwietnia) przyjdź na Gdański Festiwal Kariery, gdzie otrzymasz wskazówki jak odnaleźć się na rynku pracy.

Oferta Gdańskiego Festiwalu Kariery skierowana jest dla studentów i absolwentów z Gdańska, którzy już wchodzą, bądź niebawem wejdą na rynek pracy. Festiwal prowadzony będzie w formie warsztatów, aby uczestnicy mogli nie tylko biernie słuchać, ale i brać czynny udział w zajęciach, a przez to nauczyć się jak najwięcej. Wszystko to oczywiście pod czujnym okiem profesjonalistów. Gośćmi specjalnymi imprezy będą: Mateusz Kusznierewicz – mistrz olimpijski, przedsiębiorca i prezes Fundacji Gdańskiej, Rafał Stepnowski – Prezes Zarządu Jeppesen A Boeing Company, a także Beata Kapcewicz – coach i Prezes firmy Architekci Kariery, która pomogła tysiącom osób zdobyć wymarzoną pracę. Poprowadzi ona warsztat Zasady skutecznej kariery.

Festiwal odbędzie się 15 kwietnia w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym o godzinie 9.00. Wstęp jest bezpłatny, należy się tylko zarejestrować na stronie: http://gdanskifestiwalkariery.pl/?page_id=7290. Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń, dla pierwszych 100 osób, które się zarejestrują przewidziany jest prezent: książka Beaty Kapcewicz: „Nowe zasady skutecznej kariery”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

15 − 7 =