Artur Rojek w Parlamencie

rojek Już 13 kwietnia w gdańskim klubie Parlament wystąpi Artur Rojek. Koncert w Trójmieście jest jednym z przystanków trasy promującej solowy album artysty. „Składam się z Ciągłych Powtórzeń” ukazał się 4 kwietnia. Jako support na scenie pojawi się Patrick The Pan.

Artur Rojek to człowiek wielu talentów. Dał się poznać jako pływak, a także organizator jednego z najważniejszych dorocznych wydarzeń w Polsce, OFF Festivalu. Przede wszystkim jednak jest artystą: muzykiem i tekściarzem.

Po chwili milczenia w tym roku ucieszył swoich fanów powrotem do tworzenia i koncertowania. Wydany przed kilkoma dniami: „Składam się z Ciągłych Powtórzeń” to pierwszy całkowicie solowy album muzyka. Na półki sklepowe trafił nakładem wytwórni Kayax. Jak przystało na artystę pokroju Rojka jest to powrót w wielkim stylu.

W styczniu pojawił się promujący wydawnictwo singiel „Beksa”. Piosenka od razu osiągnęła pierwsze miejsce na Liście Przebojów Trójki. Taki sukces zdarzył się zaledwie kilka razy w historii audycji. Pod koniec marca Rojek wystartował z trasą koncertową.

Podczas występów supportuje go Patrick The Pan. 25-letni Piotr Madej jest samoukiem. Swój debiutancki album skomponował, nagrał i wyprodukował sam. Zrobił to podczas dwumiesięcznej pracy we własnym pokoju. Płyta „Something of an End ” podbiła serca Polaków.

Zaplanowany na 13 kwietnia koncert w Parlamencie jest wielkim wydarzeniem. To jedna z pierwszych okazji do zobaczenia Artura Rojka w zupełnie solowym wydaniu. Start imprezy przewidziany jest na godzinę 20.00. Bilety w cenie 50/55 złotych można nabyć w klubie Parlament, punkcie Lotto (C.H. Manhattan), a także na stronach: Ticketpro, Ebilet, Eventim, Biletomat.

Wciąż niewyczerpana jest pula biletów w cenie 40 złotych. Dostępne są pod linkiem: http://pwevents.pl/pl/bilety,1,152.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *