Koncerty grupy Kalush w Polsce!

Grupa Kalush (fot. mat. prasowe)

Triumfatorzy Konkursu Piosenki Eurowizji 2022 ruszają w trasę koncertową po Polsce! Połączenie rapu, nowoczesnych brzmień i odrobiny folku – tak w dużym skrócie można opisać twórczość grupy Kalush! Sprawdźcie, gdzie będzie można usłyszeć ich na żywo!

Formację Kalush założył raper Oleh Psiuk, MC KylymMen oraz Ihor Didenczuk. W tym składzie zespół wydał dwie płyty i kilka singli. Na początku 2021 roku do tria dołączył również Tymofii Muzychuk, Vitalii Duzhyk i Dzhonni Dyvnyy. W taki sposób powstał projekt Kalush Orchestra, który z piosenką „Stefania” wygrał w barwach Ukrainy Eurowizję 2022.

Teraz grupa Kalush wyrusza w trasę koncertową po Polsce! Triumfatorzy Eurowizji wystąpią w siedmiu miastach na przełomie czerwca i lipca. Ich trasa rozpocznie się w Poznaniu, gdzie zagrają 30 czerwca. Dzień później odwiedzą Kraków, kolejny będzie Wrocław i koncert w Warszawie, który odbędzie się 3 lipca w klubie Progresja. Na tym zakończy się tour po Polsce, ale zespół Kalush powróci jeszcze do naszego kraju pod koniec lipca, gdzie wystąpią na trzech festiwalach. Będzie to Edison Festival w Branowie, Festiwal Garaże w Szczecinie oraz Sun Festival w Kołobrzegu.

Dystrybucją biletów zajmuje się m.in. serwis goingapp.pl czy eventim. Ceny na koncerty Kalush zaczynają się od 89 zł. Linki do wszystkich wydarzeń znajdziecie w rozpisce powyżej! Życzymy świetnej i niezapomnianej zabawy na koncertach!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwadzieścia + trzy =