CeZik i KlejNuty wracają do Sopotu

cezik2Debiutancka trasa koncertowa przyniosła CeZikowi nieco inny rodzaj popularności. Znany do tej pory jako internetowy performer, okazał się również pełnowymiarowym muzykiem. Właśnie wyruszył w kolejną trasę, a jednym z przystanków jest sopocki klub Atelier. Koncert odbędzie się już 5 listopada.

Cezary Nowak, czyli po prostu CeZik debiutował kilka lat temu u boku Szymona Majewskiego, wykonując w telewizyjnym show znane utwory, grane „od tyłu”. W 2012 roku projekt pod nazwą „CeZik & Klejnuty” wyruszył w pierwszą trasę po Polsce. W ostatnich miesiącach CeZik nagrywał m.in. z Czesławem Mozilem i Melą Koteluk. Owocem współpracy z wokalistką jest najnowszy utwór pt. „ Nieprzytomny świat”.  Podczas koncertu w Sopocie usłyszymy większość dotychczasowych nagrań CeZika, zaaranżowanych specjalnie na okazję jesiennej trasy koncertowej.

Jako support wystąpi Piotr Brzeziński, znany pod pseudonimem Peter J. Birch. Kariera wokalisty nabrała tempa  w styczniu 2013 roku, wtedy to ukazał się album zatytułowany „When The Sun’s Risin’ Over The Town”. Płytę promuje utwór „Too far from the train”. Muzyka artysty opiera się na połączeniu amerykańskiego folku z country. Peter J. Birch mimo młodego wieku ma już za sobą zagraniczne koncerty m.in. we Włoszech, Niemczech oraz na Litwie i Łotwie.

Miejsce: Klub Atelier, Sopot

Start: 20.00

Bilety: 30 zł w przedsprzedaży / 35 zł w dniu koncertu

fot. materiały promocyjne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 × 2 =