Czas pokazać swój talent – Nagroda Młodych Dziennikarzy im. Bartka Zdunka

Masz talent dziennikarski? Daj się zauważyć i weź udział w konkursie! Pozwól się odkryć i przyślij swoją pracę, biorąc udział w jednej z czterech konkursowych kategorii! Odważ się pokazać swój talent światu!

–W tym roku już po raz jedenasty zapraszamy młodych, zdolnych twórców do udziału w Konkursie Nagrody Młodych Dziennikarzy im. Bartka Zdunka. Naszą ideą jest, aby młodzi nie ukrywali swojego talentu przed światem i zrobili swój pierwszy – bądź kolejny – krok w dziennikarskiej karierze – mówi Jakub Matusiak.

Organizatorami Nagrody Młodych Dziennikarzy im. Bartka Zdunka są Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich, Gość Niedzielny oraz Dziennikarskie Koło Naukowe studentów dziennikarstwa i komunikacji społecznej Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie. Inspiracją do powstania Konkursu była historia studenta dziennikarstwa Uniwersytetu Papieskiego, Bartka Zdunka, który zginął tragicznie w wypadku samochodowym, a jego twórczość ujrzała światło dzienne dopiero po jego śmierci. 

Nagroda przyznawana jest w czterech kategoriach:

1) Debiut Publicystyczny Roku 

2) Inicjatywa Roku

3) Reportaż – po debiucie 

4) Młodzi Twórcy Filmowi 

– Co nas wyróżnia? Świeże myślenie i chęć ciągłego poszukiwania wartościowych rozwiązań dziennikarskich  mówią organizatorzy konkursu. Konkurs został stworzony przez młodych dziennikarzy, którym nie brakuje kreatywności, zapału do działania i chęci rozwoju. To właśnie oni każdego roku chcą nagradzać młode talenty i pomagać im rozwinąć skrzydła na dziennikarskiej scenie.

 

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem – http://nagrodamlodychdziennikarzy.pl/regulamin/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *