PupiLove Targi w Gdańsku

 

fot. Przemysław Świderski

W niedzielę 21 listopada w galerii handlowej MORENA odbyła się już kolejna edycja targów dedykowanych właścicielom psów i kotów, gdzie można było bezpośrednio spotkać się z wystawcami z całej Polski. 

PupiLove Targi odwiedzam prawie co roku, ze względu na to, że sama jestem właścicielką psa, a sklepy zoologiczne nie zawsze są dobrze wyposażone. Zazwyczaj zakupy dla mojego czworonoga robię online, a takie wydarzenie jest wygodną oraz pewną opcją na przemyślany i trafny zakup. Jest to także świetna okazja, aby poznać osobiście fachowców z przeróżnych kategorii oraz innych właścicieli psów i kotów. Nie tylko ja skorzystałam z takiej okazji, bo na imprezie zjawiło się mnóstwo czworonogów ze swoimi właścicielami.

Można było znaleźć tam m.in. smycze, legowiska, ubranka, kosmetyki, zabawki, karmy i przysmaki, jak i gadżety oraz różne akcesoria, które zazwyczaj są produktami ręcznie robionymi, dostępnymi jedynie online. Wystawcy z chęcią służyli radą i pomocą w dobrze idealnych produktów dla zwierzaków, bez problemu można było rzeczy przemierzać i testować.

Na targach można było spotkać wystawców z Propsy, Oh My Pug, Sea Hau czy też Woolfie, a pełną listę firm możemy znaleźć na stronie wydarzenia, znajdującej się na Facebooku.

Organizatorzy zapraszają na kolejne targi, które odbędą się w:

Łodzi M1 Łódź 30.01.2022
Warszawie Galeria Młociny 5.12.2021
Poznaniu Galeria Malta 12.12.2021
Katowicach Libero Katowice 16.01.2022

Na stronach wydarzeń dostępne są zgłoszenia dla wystawców oraz dokładne daty wydarzeń, a w razie jakichkolwiek pytań można skontaktować się z organizatorem poprzez adres mailowy arek@artprojectline.pl lub telefonicznie 504 859 859.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

17 − 16 =