Naucz się być urzędnikiem!

1975011_659352774112254_1010060704_nFrustruje Cię brak praktyki na studiach prawa i administracji? Znasz na pamięć wszystkie kodeksy i ustawy, a nie potrafisz napisać prostego pisma albo decyzji? Nie ma tragedii! Warsztaty skierowane do Ciebie ruszają już 25 marca.

Organizatorem wydarzeń jest Koło Naukowe Prawa Administracyjnego WPiA UG. Pierwsze spotkanie odbędzie się 25 marca i zostanie poświęcone nauce wydawania decyzji administracyjnych. Drugie, dwa tygodnie później (8 kwietnia) będzie traktowało o postanowieniach. Nabyta tam wiedza z pewnością przyda się w przyszłej pracy na urzędniczym stanowisku.

O miłą atmosferę, a także profesjonalny charakter warsztatów zadba prowadzący – popularny wśród studentów, mgr Adam Bochentyn, asystent w Katedrze Postępowania Administracyjnego i Sądowoadministracyjnego WPiA, prezes zarządu fundacji „Ośrodek Analiz Polityczno-Prawnych”, członek zespołu redakcyjnego periodyku „Przegląd Naukowy Disputatio”

Poza nabyciem pewnych umiejętności, obecność na spotkaniu przyniesie jeszcze jedną korzyść. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat uczestnictwa i ukończenia warsztatów.

Wszystkich zainteresowanych (nie tylko ze studiów prawa i administracji) zapraszamy 25 marca, a także 08 kwietnia o godzinie 16.30 do sali 2026 Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *