Zdefiniuj przyszłość z Uniwersytetem Gdańskim

źródło: facebook.com/UniwersytetGdanski

„Zdefiniuj z nami swoją przyszłość” – te słowa Uniwersytet Gdański kieruje do swoich przyszłych i obecnych studentów. Przed świętami wielkanocnymi w mediach społecznościowych ukazał się materiał wideo promujący uczelnię.

Motyw przewodni to punkt wyjścia dla pytań, od czego uzależniona jest przyszłość człowieka? Jak edukacja i wybór odpowiedniej uczelni wpływa na nasze życie? Na podjęcie wymarzonej i satysfakcjonującej pracy? Na realizowanie się w swoich pasjach? Poświecenie się nauce i ciężka praca nad sobą to droga pełna wyzwań, ale na końcu tej drogi może czekać na nas wymarzona, świetlana przyszłość.

W materiale promocyjnym zaprezentowano szeroki zakres kierunków, które oferuje uczelnia, a także pracę Stacji Morskiej im. prof. Krzysztofa Skóry, Akademickiego Chóru, Akademickiego Związku Sportowego czy Telewizji Neptun.

W filmiku można zobaczyć (a nawet usłyszeć) wykładowców Uniwersytetu Gdańskiego, m.in. zmarłego w tym roku prof. dr hab. Jerzego Limona, dr inż. Jarosława Nowakowskiego ze Stacji Badania Wędrówek Ptaków, jak również prof. dr hab. Adrianę Zaleską-Medynską – Kierowniczkę Katedry Technologii Środowiska UG, Dyrektorkę Związku Uczelni w Gdańsku im. Daniela Fahrenheita.

Równocześnie z filmem ukazało się zdjęcie z hasłem: „To początek Waszej historii” (patrz powyżej), którym uczelnia promuje się na swoim oficjalnym profilu na Facebooku. Slogan ten już po raz kolejny przyświeca Uniwersytetowi Gdańskiemu. Poniżej prezentujemy zeszłoroczne grafiki.

Zachęcamy do obejrzenia krótkiego materiału promocyjnego, który spotyka się z bardzo pozytywnym odbiorem.

 

źródło: facebook.com/UniwersytetGdanski

źródło: facebook.com/UniwersytetGdanski

źródło: facebook.com/UniwersytetGdanski

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 + trzynaście =