Koncertowa wiosna z Sorry Boys

1422407_10152015721077147_1437943908_nSorry Boys wyruszają niebawem w drugą trasę koncertową promującą album „Vulcano”. Trzecim przystankiem podczas wiosennego tournee będzie gdyńskie Ucho. Koncert już w sobotę – 22 marca.

Grupa Sorry Boys zaznaczyła swoje miejsce na rynku muzycznym w 2010 roku, albumem „Hard Working Classes”. Krążek promowały utwory: „Chance” oraz „Cancer Sign Love”.  Po wydaniu debiutanckiej płyty zespół konsekwentnie promował swój materiał, będąc gościem na koncertach Moniki Brodki oraz grupy Hey.

Jesienią 2013 roku warszawska formacja wydała drugą płytę, zatytułowaną „Vulcano”.  Za produkcję muzyczną jest odpowiedzialny Marek Dziedzic, znany z grupy Ballady i Romanse. Album szybko zyskał uznanie branży muzycznej, figurując w najważniejszych podsumowaniach płytowych 2013 roku. Podczas jesiennej trasy, zespół prezentował przekrojowy materiał z dwóch albumów. Gitarzysta Tomasz Dąbrowski w rozmowie z CDN-em mówił wówczas: „ Na nowym albumie pojawiają się zupełnie inne proporcje, jest więcej dźwięków syntezatorowych, ale cieszy nas, że mimo to, ludzie zauważają kontynuację tego, co tworzyliśmy.”

Wiosenne koncerty są drugą częścią ogólnopolskiej trasy „Vulcano Tour”. Po inauguracji w toruńskim Lizard Kingu i szczecińskim Hormonie, Sorry Boys zagra w gdyńskim Uchu. Z pewnością trójmiejscy fani młodej, polskiej marki muzycznej mogą czuć się usatysfakcjonowani, bowiem niedawno w tym samym miejscu koncertowali m.in. Fismoll, Kari i Kim Nowak.

Miejsce: Klub Ucho, Gdynia

Start: 20.00

Bilety: 28 zł w przedsprzedaży / 33 zł w dniu koncertu

Fot. Jil La Monaca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

siedemnaście + siedem =