Discover Europe! Największy ogólnoeuropejski konkurs fotograficzny dla studentów

Wygraj największy ogólnoeuropejski konkurs fotograficzny dla studentów z uczelni objętych programem Erasmus+!

Celem Projektu jest promocja integracji europejskiej i umożliwienie młodym ludziom zaprezentowania swoich prac fotograficznych przed szerszą publicznością. Tegoroczna odsłona Projektu otrzymała Patronat Honorowy m.in. Komisji Europejskiej, Ministra Edukacji i Nauki oraz Patronat Medialny stacji TVP Kultura i Czwórki Polskiego Radia. Z roku na rok nasz Projekt coraz bardziej się rozwija – przy okazji zeszłej edycji zgłoszono w nim aż 3167 prac konkursowych! Tegoroczna odsłona Projektu otrzymała Patronat Honorowy m.in. Komisji Europejskiej, Ministra Edukacji i Nauki oraz Patronat Medialny stacji TVP Kultura i Czwórki Polskiego Radia. Z roku na rok nasz Projekt coraz bardziej się rozwija – przy okazji zeszłej edycji zgłoszono w nim aż 3167 prac konkursowych!

Organizatorem konkursu jest ESN (Erasmus Student Network) Polska, organizacja studencka non-profit, która jest częścią największej organizacji studenckiej w Europie. Naszym głównym celem jest wspieranie i promowanie mobilności w ramach międzynarodowych programów wymiany, takich jak Erasmus+.

Uczestnicy mogą zgłosić swoje zdjęcia od 1. do 31. marca, następnie w kwietniu odbędą się obrady trzyosobowego Jury, zaś w maju uroczysta Gala Finałowa. Na zwycięzców czeka wiele atrakcyjnych nagród! Do wygrania jest m.in. tygodniowy pobyt we Włoszech (dla 4-10 osób), tablety, aparaty typu Instax i zestawy kosmetyków. Dodatkowo, autorzy najlepszych prac pojawią się na łamach portalu empikfoto.pl!

Szczegóły: discovereurope.esn.pl 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 + 12 =