Jazzowe odcięcie u Muzyk’uff

agata swNiespodziewanie wkradła się konkurencja dla tradycyjnych, czwartkowych imprez w klubach. Wyjątkowo kuszącą opcją zrelaksowania się, odetchnięcia, zaczerpnięcia sił przy pięknych melodiach jazzowo-blueso-popowych jest Koncert Agaty Świętoń. Już 20 marca o godzinie 20.00 zapraszamy do kawiarnii U Muzyk’uff w Gdyni.

Czasem warto odciąć się od codzienności pełnej stresu, pośpiechu i zamieszania. Ale nie w sposób typowy dla nas, studentów, do taniego pubu/stancji znajomego – trunki w ruch i siup na party przy łupankach. Prawdziwym uwolnieniem się od otaczającej rzeczywistości, choć na chwilę, jest wsłuchanie się w dobrą muzykę w przyjemnym miejscu.

Agata Świętoń, to młoda, utalentowana i atrakcyjna, co ucieszy męską część publiki, absolwentka wydziału jazzu w Konserwatorium w Amsterdamie. Jest zdolną wokalistką, kompozytorką i autorką tekstów – trzy w jednym. Tworzone przez nią utwory są subtelnym połączeniem popularnych brzmień z elementami jazzu. Jej materiał z najnowszej płyty „AHA!” cechują piękne melodie, wzbogacane akustycznymi dźwiękami, wyśpiewane ciepłą, niebanalną barwą głosu. Całość nadaje niepowtarzalną atmosferę i niezapomniane wrażenia zmysłów.
umuzykuffMiejsce wydarzenia także spełnia oczekiwania w każdym calu. To klimatyczny lokal, stylowo urządzony, w czarno-białej kolorystyce. Wnętrze zdobią prace artystów, malarzy i fotografików. Meble zaś wykonane zostały przez utalentowanych barmanów. Aby w gardle nie zaschło, można popijać sobie aromatyczną kawę, herbatę, bądź sączyć egzotyczne drinki, wykwintne wino, czy też pszeniczne piwka.
Koncert jest świetną okazją do zrelaksowania się i przede wszystkim do wysłuchania dobrych jazzowych mieszanek. Ktoś, kto nie ma jeszcze planów na przyszły czwartek, naprawdę zgrzeszyłby bagatelizując tę propozycję. Potem dodatk0wo plułby sobie w brodę. Nie opluwajcie swych bród, rezerwujcie bilety.
Bilety w cenie 15 zł w przedsprzedaży / 20 zł w dniu koncertu.
Rezerwacja biletów 505-976-173.

Polecamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

szesnaście + dwa =