Hey powraca z koncertami bez prądu

hey unW 2007 roku zespół Hey wystąpił w ramach cyklu MTV Unplugged. Po kilku latach grupa powraca do grania bez prądu, wzbogacając koncertowy materiał o utwory z dwóch ostatnich albumów. Najbardziej oczekiwane wydarzenie muzyczne wiosny już w niedzielę (23 marca) w Filharmonii Bałtyckiej.

Grupa Hey powstała w 1992 roku w Szczecinie. Zespół ma na swoim koncie dziesięć albumów studyjnych oraz pięć krążków koncertowych. Przez kilkanaście lat działalności grupa zyskała miano jednego z najlepszych koncertowych zespołów w Polsce. W międzyczasie wokalistka Katarzyna Nosowska rozpoczęła samodzielną karierę, jej solowy dorobek zamyka album zatytułowany „8” z 2011 roku.

W 2007 roku na rynku pojawił się album Hey: MTV Unplugged. Płyta okazała się olbrzymim sukcesem, bijąc rekordy sprzedaży. Wraz z zespołem na scenie pojawili się m.in. Agnieszka Chylińska i Czesław Mozil. Krążek promowały takie utwory jak: „[sic!]” czy „Angelene” z repertuaru brytyjskiej wokalistki PJ Harvey.

Podczas wiosennej trasy zespół zaprezentuje swoje największe przeboje, nie zabraknie również utworów z ostatnich płyt: „Miłość!, Uwaga!, Ratunku!, Pomocy!” oraz „Do Rycerzy, do Szlachty, do Mieszczan”. Specjalnie na potrzeby tej trasy, skład zespołu zostanie poszerzony, wśród instrumentów pojawią się skrzypce oraz sekcja dęta.

Miejsce: Filharmonia Bałtycka, Gdańsk

Start: 18.00

Bilety: 65-135 zł 

fot. materiały promocyjne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

7 + 1 =