Konkurs dla studentów od Score Hunter

Lubisz zbierać punkty i rywalizować? Chcesz dowiedzieć się jak chronić swoją tożsamość i finanse? Zastanawiasz się czy wiarygodność to Twoja mocna strona? Jak dobrze budować historię kredytową?

Score Hunter – to innowacyjna platforma edukacyjna wykorzystująca elementy grywalizacji – edukująca w obszarach budowania wiarygodności finansowej, scoringu, oceny ryzyka i bezpieczeństwa danych osobowych.

Nagrody:

3 pierwsze osoby w grupie „Konkurs_KN_UG_Gdańsk” otrzymają następujące nagrody:

1 miejsce: Pendrive w kształcie karty kredytowej

2 i 3 miejsce: Lokalizator

Instrukcja:

1. Zarejestruj się na stronie www.scorehunter.edu.pl – klikając “Zarejestruj się”. Podczas rejestracji wpisz swój adres e-mail.

2. Na maila otrzymasz link aktywacyjny, aktywuj hasło, przejdź misję Start, wpisz imię i nazwisko, wybierz uczelnię Uniwersytet Gdański i grupę „Konkurs_KN_UG_Gdańsk”.

3. Wykonaj zadania w poszczególnych misjach i wyzwania. Za każde dobrze zrealizowane zadanie otrzymasz punkty, które decydują o Twojej pozycji w rankingu (decydują punkty doświadczenia „zielone gwiazdki”). Zgromadzone punkty dodatkowo możesz wymienić na Nagrody (zobacz zakładka Nagrody).

Zarejestruj się na www.scorehunter.edu.pl – graj i wygrywaj!

Dodatkowo grasz o nagrody główne w konkursie ogólnopolskim! Do wygrania 10x Samsung Galaxy Watch Active SM-R500.

Konkurs Score Hunter 2020 zima KN Uniwersytet Gdański trwa do 29.01.2021r. do godz. 12.00.

Wejdź do gry i wygrywaj na www.scorehunter.edu.pl