Rock’n’rollowa potańcówka z Acid Drinkers

acid drinkers kobaruAcid Drinkers to jeden z najbardziej rock’n’rollowych zespołów w Polsce. Ponad 20 lat niezmiennie cieszą się ogromną rzeszą fanów i stoją na heavy-metalowym podium. Ponownie wracają do Trójmiasta, tym razem po pięcioletniej przerwie, do klubu Kwadratowa, by zagrać tam 16 marca.

Poznańskiej grupy Acid Drinkers nie trzeba przedstawiać. Istnieją od 1986 roku i do tej pory mają w sobie niespożyte pokłady energii. Ich koncerty zawsze odznaczają się niezwykłą żywiołowością i „kwaśnym” humorem. A to tym, co dzieje się w miastach, w których się pojawiają, krążą legendy. Na swoim koncie mają 13 płyt studyjnych, kilka koncertowych DVD i dwa cover albumy, na których wywracają na lewą stronę klasyki rocka i muzyki popularnej. Swoje charakterystyczne thrashmetalowe brzmienie zawdzięczają różnorodności. Tomasz „Titus” Pukacki, Maciej „Ślimak” Starosta, Dariusz „Popcorn” Popowicz i Wojciech „Jankiel” Moryto to silne indywidualności, które razem tworzą doskonały kombinat.

Obecnie kontynuują wiosenną odsłonę „Black Is My Colour Tour”, podczas której grają wszystkie utwory, w których tekście występuje słowo black. W efekcie nie brakuje ich sztandarowych piosenek, ale pojawiają się ku uciesze fanów te ze starszych płyt, a nawet takie, które nie były grane na żadnych innych trasach.

Rock’n’roll nie potrzebuje wymówek, więc nie macie też żadnej wymówki, żeby nie pojawić się na koncercie Kwasożłopów. Po prostu musicie tam być, bo czeka na was potężna dawka metalu! Koncert odbędzie się w niedzielę, 16 marca, w Akademickim Klubie Politechniki Gdańskiej Kwadratowa o godz. 19.00. Bilety kosztują 35 zł (przedsprzedaż) i 45 zł (w dniu koncertu) a kupić je można w biurze klubu– w Bratniaku oraz za pomocą Eventimu (on-line i jego stałych punktach).

fot. Mariusz „Kobaru” Kowal

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 × dwa =