Bonobo Live Band w gdańskim B90

bonoboPo tytule można wywnioskować, że jakiś szympans dał nogę z oliwskiego zoo w poszukiwaniu dobrej imprezowni. Nic z tych rzeczy. Bonobo, czyli Simon Green, od ponad piętnastu lat dostarcza słuchaczom pełne duszy i emocji downtempo. Na gdańskich dokach pojawi się już 21 marca.

Muzyka elektroniczna od dłuższego czasu jest zdominowana przez agresywne, taneczne bangery. Jako alternatywę, Bonobo proponuje nam chwilę na złapanie oddechu, bez konieczności opuszczania parkietu. Co dokładnie proponuje? Hip-hop, trip-hop, jazz, breakbeat, electronic, chillout, neo soul… Po przesłuchaniu dyskografii Simona, próby szufladkowania go jako artystę okazują się daremne.

Zeszłoroczna trasa koncertowa, w ramach płyty „The North Borders”, miała trzy przystanki nad Wisłą. Artysta ocenił je jako najlepsze z całej trasy, będąc pod wrażeniem polskiej publiczności. W tym roku, on i jego zespół, po raz pierwszy wystąpią w Trójmieście. Prognozy na 21 marca: nadchodzący z Wielkiej Brytanii front dobrej muzyki oraz wyż pozytywnej energii.

Bilety w cenie: 95 zł (pula ograniczona), 110zł

Do nabycia w: Ticketpro.pl, Eventim.pl, Biletomat.pl, salony Empik, Saturn, Media Markt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwa × 3 =