Śniadania, obiady i catering. Jak działa Klubokawiarnia Index?

Autor: Pixabay.com

W dalszym ciągu obowiązują obostrzenia dotyczące działalność lokali gastronomicznych – mogą one sprzedawać posiłki wyłącznie z odbiorem osobistym lub dostawą. Jak działa Klubokawiarnia Index? Przez cały czas działa oferując nie tylko dania z karty, ale także … catering dietetyczny.

Od 24 października lokale gastronomiczne zawiesiły działalność stacjonarną. Od tej pory zarówno kawiarnie jak i bary czy restauracje mogą funkcjonować wyłącznie oferując posiłki na wynos, bądź z dostawą. Jak obecnie funkcjonuje jeden z nowszych obiektów w Gdańsku Oliwie, czyli Klubokawiarnia Index? Już 23 października, w przeddzień wejścia w życie nowych regulacji, Index poinformował nie tylko o możliwości zamówień z odbiorem osobistym czy dowozem, ale także o uruchomieniu cateringu dietetycznego.

Zamówienia na posiłki z klubokawiarni Index można składać telefonicznie pod numerami telefonu: 790 492 494 lub 733 847 393. Lokal oferuje nie tylko dania z karty, ale także dania dnia, które każdego dnia są przedstawiane na facebookowym profilu Index Klubokawiarnia. Dania dnia oraz śniadania serwowane są przez cały dzień.

Dowozy realizowane są codziennie w godzinach 10:00 – 21:00. Koszt dostawy wynosi 5 zł, przy zamówieniach powyżej 45 zł jest bezpłatna. Specjalnie dla studentów organizowana jest darmowa dostawa do domów studenckich przy ul. Polanki.

Śniadania, obiady i nie tylko

Od 28 października uruchomiony został catering dietetyczny Index z dostawą pod drzwi. W ramach tej oferty lokal oferuje 3 diety: Index Standard, Index Vege oraz Index Active. Cena uzależniona jest od kaloryczności, przy zamówieniach powyżej 5 oraz 20 dni skorzystać można z obniżek. Index oferuje także zamówienie testowe w cenie 39 zł.

Kontakt w sprawie cateringu dietetycznego Indexu pod numerem telefonu: 790 492 494, adresem e – mail: kontakt@indexcatering.pl lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje oraz formularz dostępne na stronie: https://www.indexcatering.pl/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *