Mery i Bigotka II

Mery Spolsky to artystka, która kilka lat temu rozpoczęła swoją solową karierę muzyczną. W zeszłym roku wystartowała z trasą koncertową „Bigotka Tour”, promując swój drugi album „Dekalog Spolsky”. Teraz powraca, aby po raz drugi zagrać swoje topowe utwory w ramach „Bigotka Tour II”.  

Tak jak i poprzednim razem na jej koncercie słuchacze spotkają się z połączeniem rocka oraz nowych formatów łączących mocne elektro-techno brzmienia i popowe melodie. Debiutancki album „Miło było pana poznać” wydany w 2017 roku wyróżniał się kreatywnością oraz energią oddawaną na koncertach. Dodatkowo Mery większość rzeczy zrobiła przy nim sama — poza pisaniem własnych tekstów oraz tworzeniem do nich muzyki, sama zaprojektowała scenografię, grafiki oraz stroje.

2019 roku wystartowała z nowym albumem zatytułowanym „Dekalog Spolsky”, który powiela założenia podjęte przez wokalistkę. „Bigotka Tour II” to natomiast kontynuacja trasy koncertowej skupionej wokół dziesięciu zasad Mery przedstawionych w dziesięciu piosenkach. Zawierających rady jak pozbyć się codziennych trosk oraz jak dbać o głowę, by nie zwariować. Przykazania „spolsky” uczą, że „nie mówi się o drugiej osobie źle”, a wszystkie smutne myśli należy zagłuszyć i mieć głęboko gdzieś.

Trójmiejski koncert odbędzie się w Parlamencie już 07.03.

Gdzie: Klub Muzyczny Parlament, ul. Św. Ducha 2

Kiedy: 07.03.2020 r. godzina 19:00

Cena: od 40 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *