Garou wystąpi w Ergo Arenie!

Uwielbiany na całym świecie artysta odwiedzi Polskę! Na mapie koncertowej francuskiego wokalisty znalazły się dwa polskie miasta: Gdańsk oraz Szczecin. Koncert w Ergo Arenie już w Ostatki, czyli 25 lutego 2020 o godzinie 19.00!

 

Garou swoją karierę rozpoczął w latach 90. i do dziś ma na całym świecie rzeszę fanów. Jego osobowość oraz umiejętności wokalne gromadzą zawsze na koncertach wielu słuchaczy, pragnących wyruszyć wraz z nim w muzyczną podróż. Kanadyjczyk oprócz śpiewu gra na wielu instrumentach oraz sam komponuje utwory, co powoduje ogromne zainteresowanie jego postacią.

Preludium do jego kariery stanowił występ w musicalu „Notre Dame de Paris”, gdzie odgrywał główną rolę. Kilka lat później młody chłopak z gitarą nawiązał współpracę z gwiazdami światowego formatu: Celine Dion oraz Rene Angelil, co otworzyło mu drogę do kariery. Wkrótce wydał swoją debiutancką płytę solową „Seul” oraz wyruszył w trasę koncertową po Europie.

Muzyk ma w swoim dorobku osiem albumów, cieszących się dużą popularnością na całym świecie. Publiczność zgromadzona w Ergo Arenie usłyszy jego największe przeboje takie jak „Seul”, „Gitan” czy też „Sous le vent”. Z całą pewnością koncert wypełniony będzie wyjątkowymi aranżacjami hitów Kanadyjczyka oraz pozytywną energią bijącą od samego artysty.

Zapraszamy do Ergo Areny w Ostatki!

Kiedy?– 25 lutego 2020 (wtorek) godzina 19.00

Gdzie?-Ergo Arena ul.Plac Dwóch Miast 1

Bilety? https://sklep.ebilet.pl/4222124650661039

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *