Kult zagra w Starym Maneżu!

Już 28 lutego 2020 roku Kult odwiedzi Gdańsk! W ramach wiosennej trasy koncertowej Kult Akustik zespół Kazika Staszewskiego wystąpi w Starym Maneżu. Początek wydarzenia o 19.00.

Zespół założony w 1982 roku do dziś cieszy się dużą popularnością. Posiadający imponującą dyskografię Kult nadal aktywnie koncertuje i raczy publikę swoimi największymi hitami. Z pewnością podczas koncertu w Gdańsku nie zabraknie ich przebojów takich jak: „Arahja”, „Krew Boga”, „Układ Zamknięty” czy też „Prosto”. Usłyszeć można będzie numery z wszystkich płyt zespołu.

Akustyczna trasa Kultu jest już niemal tradycją i corocznie wzbudza duże zainteresowanie. W tym roku zespół zagra w ciągu miesiąca w jedenastu polskich miastach. Początek cyklu Kult Akustik zaplanowany jest na 20 lutego, a zakończenie na 21 marca. Zespół odwiedzi oprócz Gdańska między innymi Bydgoszcz, Kraków czy też Katowice.

Podczas akustycznych występów w całej Polsce, słuchacze mają okazję poznać kultowy zespół od nieco innej strony. Unikalne aranżacje przygotowane specjalnie na tę trasę pozwalają wyruszyć fanom w niezwykłą podróż muzyczną. Legendarny zespół z pewnością kolejny raz zachwyci publiczność swoim występem i zagwarantuje wspaniałe muzyczne doznania.

Zapraszamy na koncert!

Kiedy?-28 lutego 2020, godzina 19.00

Gdzie?-Stary Maneż, ul. Słowackiego 23

Bilety?https://ticketclub.pl/koncerty/kult-akustik-stary-manez-gdansk-1092/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *