Pink Floyd History w Gdyni Arenie

Czy są tu fani zespołu Pink Floyd? Jeśli tak, to mają oni okazję do cofnięcia się w czasie wraz z Pink Floyd History. Już 27 stycznia w Gdyni Arenie odbędzie się koncert na cześć tego legendarnego zespołu.
Pink Floyd History to grupa, której przyświeca cel odtworzenia utworów rozwiązanego już zespołu Pink Floyd. Istnienie tego drugiego trwało 50 lat i mogłoby się wydawać, że ich single usłyszy się wyłącznie w radiu lub telewizji. W międzyczasie pojawiła się formacja zastępująca legendę, która nazywana jest przez wielu jednym z najlepszych tribute bandów. Zespół przez wiele lat występował za granicą, jednak Polska doczekała się koncertów w siedmiu miastach, jednym z nich jest Gdynia.

Pink Floyd History zaprezentuje 50 lat historii Pink Floyd w jednym, kilkugodzinnym wydarzeniu. Na koncercie pojawią się zarówno utwory z początku kariery zespołu, jak i te z ostatniej płyty. Sceneria wypełniona będzie artystycznymi ilustracjami i mappingiem, które przypomną słuchaczom poszczególne etapy twórczości zespołu.

Kiedy: 27 stycznia, 19:00

Gdzie: Hala sportowo-widowiskowa Arena, ul.Kazimierza Górskiego 8

Bilety: 119-199 zł

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/2335475346692288/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *