Tomasz Lipnicki w Blues Club

Tomasz Lipnicki, szerokiej publiczności znany jako lider muzycznej grupy Ilusion oraz Lipalil, wyruszył tym razem w solową trasę koncertową. Reprezentowany na koncercie repertuar to niejako przekrój całej muzycznej twórczości Lipnickiego. Znajdą się tam największe hity oraz piosenki mniej popularne, które dzięki akustycznej aranżacji nabiorą nowego brzmienia.

Solowe koncerty Tomasza „Lipy” to niecodzienność, gdyż muzyk koncertował głównie ze swoimi zespołami. Teraz jednak każdy ma okazję doświadczyć tego rzadkiego zjawiska. Zagorzali fani artysty, jak i osoby jeszcze niezaznajomione z jego twórczością na pewno znajdą tam coś dla siebie.

TOMASZ ,,LIPA” LIPNICKI

To polski muzyk, gitarzysta, wokalista, a także kompozytor czy autor tekstów piosenek. Należy on do członków Akademii Fonograficznej ZPAV. Jest też trzykrotnym laureatem nagrody polskiego przemysłu fonograficznego „Fryderyk”. Znany jest przede wszystkim z występów w grupie muzycznej „Illusion”, której przewodził z przerwami w latach 1992-2012. W zespole pełnił funkcję wokalisty, autora tekstów i kompozytora. W 2000 roku utworzył też własny projekt pod nazwą „Lipali”, przekształcony później w oddzielny zespół.

Gdzie: Blues Club – ul. Portowa 9

Kiedy: 19.01.2020 r., godzina 20:00

Cena: 50 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *