The Songriders w Ratuszu Kultury

Przestrzeń Oliwskiego Ratusza Kultury wypełni się 18 stycznia prawdziwym bluesowym klimatem. To wszystko za sprawą duetu Puchowski & Tymański, czyli „The Songriders”. 


Duet ten to połączenie mistrza bluesa akustycznego Romana Puchowskiego, z wybitnym muzykiem i publicystą Tymonem Tymańskim. Razem tworzą oni zespół, który łączy z sobą surowego bluesa oraz alternatywę, czyli tradycję i awangardę, porządek prostych melodii z chaosem muzyki nowoczesnej.

Na koncercie zaprezentują swoje autorskie piosenki łączące klimaty lat 80. z bluesem oraz muzyką improwizowaną. Repertuar pozbawiony analitycznego podejścia do muzyki, a za to pełen emocji i serca. Dodatkowo ich koncerty słyną ze spontanicznej interakcji z publicznością.

TYMON TYMAŃSKI 
Jedna z największych osobowości polskiej sceny muzycznej. Znany jest przede wszystkim jako kompozytor, autor tekstów oraz muzyk grający między innymi na gitarze elektrycznej i keyboardzie. Jednakże muzyka to nie jedyna pasja artysty. Rozwija się również jako felietonista, bloger, dziennikarz czy filmowiec.

ROMEK PUCHOWSKI 
Znany jako wokalista, autor piosenek, a także osoba wszechstronna muzycznie. Jego instrumentarium to: gitara, gitary akustyczne oraz bas, który harmonijnie łączy twórczość tradycyjną i awangardową.

Gdzie: Oliwski Ratusz Kultury, ul. Opata Jacka Rybińskiego 25

Kiedy: 18.01, godzina 19:00

Cena: 30 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *