„Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa” w kinach już od 3 stycznia 2020!

Film w reżyserii Macieja Kawulskiego ukazuje środowisko mafijne w Polsce w latach 90. Reżyser „Underdoga” oparł scenariusz na historiach prawdziwych. Oficjalna premiera  już 3 stycznia!

Główny bohater produkcji od dzieciństwa uwielbia adrenalinę, jednak jego gangsterska zajawka dojrzewa z czasem. Z biegiem lat odkrywa pragnienie posiadania władzy i pieniędzy oraz bycia ponad wszelkim prawem. Wspólnie z przyjacielem zakładają firmę i wchodzą na gangsterski rynek. Czy ich organizacja przestępcza jest w stanie opanować cały kraj? Jak potoczą się losy Bohatera?

Film Kawulskiego porusza także problem relacji międzyludzkich. Dla głównego bohatera nie ma ważniejszych osób niż przyjaciel oraz ukochana kobieta. Czy będąc w środowisku przestępczym, można kochać? Czy miłość będzie ukojeniem dla bohatera nawet w sytuacjach kryzysowych?

Produkcja reżysera „Underdoga” zapowiada się ciekawie. W głównych rolach zobaczyć można będzie Marcina Kowalczyka, Tomasza Włosoka, Natalię Szroeder oraz Natalię Siwiec. Wciągająca tematyka oraz efekty dźwiękowe mają uświetnić tę produkcję.

Czy „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa” zostanie hitem filmowym nadchodzącego roku? Ilu widzów dzieło Kawulskiego zgromadzi w kinach? Okaże się wkrótce!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

14 + 6 =