Dr Misio ponownie w Gdyni!

Już 14 grudnia w gdyńskim Studiu Panika odbędzie się  koncert zespołu Dr Misio. Grupa, na której czele stoi polski aktor i reżyser – Arkadiusz Jakubik, przygotowała dla gdyńskich fanów bardzo ciekawy występ, podczas którego pojawią się zupełnie nowe utwory. Nie może was zabraknąć!

Za datę powstania zespołu uznaje się rok 2008. Wtedy właśnie Jakubik zaproponował Pawłowi Derentowiczowi i Radosławowi Kupisowi założenie zespołu, który „pokaże, jak wygląda prawdziwy rock&roll”. Wkrótce dołączyli do nich Mario Matysek i Jan Prościński.

Rok 2013 to nie tylko pierwszy album, ale i debiut w serwisie YouTube. Wtedy właśnie grupa opublikowała teledysk do utworu „Młodzi”, który wyreżyserował Wojciech Smarzowski. Ich debiutancka płyta nosi dokładnie ten sam tytuł,  a za jej produkcję odpowiada Olaf Deriglasoff – gdański gitarzysta, znany m.in. z zespołów Apteka i Dzieci Kapitana Klossa. Co ciekawe, artysta jest również producentem drugiego albumu zespołu „Pogo”.

W lipcu 2014 roku Dr Misio wystąpił podczas dwudziestej edycji Przystanku Woodstock. Koncert ten przyniósł im potem większą rozpoznawalność, co zmotywowało ich do tworzenia kolejnych muzycznych projektów.

Zespół był dwukrotnie nominowany do nagrody Fryderyki 2018 – w kategorii „Album roku rock” oraz w kategorii „Teledysk roku”. W 2013 roku natomiast grupa została laureatem „Nagrody dziennikarzy”sopockiego festiwalu TOPtrendy.

Podczas gdyńskiego koncertu, który odbędzie się 14 grudnia w Studiu Panika, Dr Misio będzie kręcić nowy teledysk do jednego ze swoich najświeższych utworów. Kupując bilet na to wydarzenie, automatycznie wyraża się zgodę na wykorzystanie wizerunku w produkcji teledysku i koncertowego materiału wideo. Takiej okazji nie można przegapić!

Kiedy: 14 grudnia 2019r., godz: 20:00

Gdzie: Studio Panika, Chwaszczyńska 198 B, 81-571 Gdynia

Bilety: I pula – 45 zł, II pula – 55 zł, do kupienia tutaj

Wydarzenie na Facebooku [TUTAJ]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *