Julia Pietrucha w Starym Maneżu

– Marzenia są po to, by je spełniać. Z radością chciałam zaprosić Was na trasę koncertową, podczas której po cichu, na spokojnie, z oddechem opowiemy na nowo historie zamknięte w utworach z płyt Parsley i Postcards From the Seaside – tak zapowiada swoją trasę koncertową wyjątkowa artystka Julia Pietrucha. Już 15 grudnia w ramach swojej najnowszej trasy koncertowej pt. „FOLK it! TOUR” wokalistka wystąpi w Starym Maneżu.

Julia Pietrucha zanim wstąpiła na muzyczną ścieżkę, przez kilkanaście lat rozwijała się jako aktorka. W wieku 26 lat rzuciła jednak karierę aktorską, by w pełni oddać się swojej największej od dzieciństwa pasji jaką jest muzyka. Potrafi grać na wielu instrumentach, takich jak ukulele, gitara, pianino. Teksty do utworów pisze sama, a w swoim dorobku ma współprace z Dawidem Podsiadło czy Ralphem Kamińskim.

Po wielkim sukcesie, jakim był jej debiutancki album studyjny Parsley z 2016 roku, na którym zagościły utwory autorstwa Julii w akompaniamencie charakterystycznego dla artystki dźwięku ukulele, artystka powraca z nowym krążkiem Postcards From the Seaside.

Koncerty na tej trasie mają zupełnie nową odsłonę, głównie za sprawą zmienionego składu. Julii na scenie towarzyszyć będą multiinstrumentaliści, z którymi w inny sposób zaaranżowała znane już utwory. Gdańsk będzie zakończeniem tej trasy, zatem można się spodziewać niemałych emocji i niespodzianek!

Kiedy: 15 grudnia 2019, 19:00

Gdzie: Stary Maneż, Gdańsk

Bilety: 69-129 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *