Natalia Przybysz wystąpi w Starym Maneżu

Okładka płyty; FB – Natalia Przybysz

Piąty solowy album artystki miał premierę w październiku tego roku. Z tej okazji wokalistka wraz z zespołem wyruszają w trasę koncertową po Polsce. – Spodziewajcie się dobrych dźwięków i dużo ciepłego wiatru – zapowiada piosenkarka, która już wkrótce wystąpi w Starym Maneżu w Gdańsku.

Natalia Przybysz rozpoczynała karierę na polskim rynku muzycznym, współtworząc, wraz ze swoją siostrą Pauliną, zespół Sistars. Na solową ścieżkę wkroczyła w 2006 r., a po dwóch latach wydała płytę pt. „Maupka Comes Home”. Wokalistka wydała dotychczas 5 solowych albumów. Ostatni z nich, „Światło Nocne”, zgarnął rok temu nagrodę Fryderyka w kategorii „Album rok pop”.

Najnowszy album „Jak malować ogień” to 10 piosenek, w tym 9 z autorskimi tekstami piosenkarki. Możemy w nim usłyszeć takie kawałki, jak: „Cienie”, „Wyspa” czy autorską aranżację piosenki „Krakowski Spleen” zespołu Mannaam. Sama wokalistka mówi o swojej płycie jako o nagranej najpłynniej ze wszystkich płyt do tej pory. – Jest świeżo, energetycznie i mamy masę powietrza, które chcemy z Wami dzielić na spotkaniach, jakimi są dla nas koncerty – dodaje.

Kiedy: 8 grudnia 2019, 20:00

Gdzie: Stary Maneż, Gdańsk

Bilety: 69-85 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *