Marcelina u Muzykuff

marcelinaKawiarnia U Muzykuff w Gdyni zaprasza na spotkanie z kobiecą muzyką. W ich progach wystąpi Marcelina z akustycznym setem, w akompaniamencie Roberta Cichego. Koncert już w ten piątek, 21 lutego.

Marcelina jest absolwentką Akademii Muzycznej w Katowicach, wokalistką, kompozytorką i autorką tekstów. Jej debiutancka płyta pt. „Marcelina” (2011) przyniosła jej m.in. Nominację do Fryderyków w kategorii Debiut, występ na festiwalu Open’er i przychylne recenzje. W 2012 roku jej utwór „Wroclove” jednogłośnie został wybrany hymnem miasta Wrocław w ogłoszonym konkursie Kawałek Wrocławia (zajął 1 miejsce spośród ponad 200 zgłoszeń). Marcelina tworzy muzykę w obrębie popu, jazzu i rythm’n’bluesa. Wokalistka współpracowała z takimi artystami jak Urszula Dudziak, Ania Dąbrowska, Happysad, Kasia Nosowska czy Piotr Rogucki. W 2013 roku ukazała się jej kolejna płyta, pt. „Wschody i Zachody”, którą obecnie promuje podczas tras koncertowych.

Bilety na koncert 21 lutego można nabyć w kawiarni U Muzykuff. Kosztują 30 zł (przedsprzedaż) i 35 zł. Istnieje możliwość rezerwacji pod numerem 505-976-173 (odbiór najpóźniej na godzinę przed rozpoczęciem imprezy). Koncert zaczyna się o 20.00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *