Kwiat Jabłoni zakwitnie w Gdańsku!

FB-Kwiat Jabłoni

Kasia i Jacek Sienkiewicz – duet folkowo-popowy – promują swój debiutancki album „Niemożliwe”. Muzyczna trasa trwa w najlepsze, a na jej liście nie zabrakło Gdańska. Zespół zagra w Parlamencie już 24 kwietnia!

Do niedawna nieznane szerszej publiczności „muzyczne rodzeństwo” wydało w tym roku swój debiutancki album. Na polskim rynku muzycznym pojawili się rok temu z kawałkiem, pt. „Dziś późno pójdę spać”, który na YouTube ma już przeszło 5 milionów wyświetleń. Ich kariera nabrała tempa i dzisiaj wyprzedają koncerty w całej Polsce. Gazeta Wyborcza pisała o nich jako o „ważnym polskim debiucie tego roku” i trudno się z tym nie zgodzić. Pełne pasji wykonania potrafią zaczarować. Ich folkowo-popowa muzyka łączy fortepian, mandolinę i śpiew z brzmieniami elektronicznymi. Ich utwory goszczą na listach przebojów m.in. Programu III Polskiego Radia.

Na swoim koncie, oprócz wielu odsłon ich klipów muzycznych, mają znaczące sukcesy w branży muzycznej. Nagroda za najlepszy teledysk w kategorii muzyki folk od PL Music Video Awards czy  trzecie miejsce w plebiscycie Sanki 2019. Możemy być przekonani, że to dopiero początek, bo Kwiat Jabłoni nie zwalnia tempa. W ramach „Niemożliwej trasy” 24 kwietnia zagra w Gdańsku. Spodziewajcie się niepowtarzalnych wrażeń!

Kiedy: 24 kwietnia 2019, 20:00

Gdzie: Klub Parlament, Gdańsk

Bilety: 49 zł (III pula)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziewiętnaście − siedem =