Prawdziwa historia Wielkiej Stopy

Zaginione ogniwo między małpą a człowiekiem już niedługo zostanie znalezione. A wszystko za sprawą filmu „Praziomek”, który już niedługo pojawi się w polskich kinach. 

Missing Link”, czyli w polskim tłumaczeniu „Praziomek”, to animacja stworzona przez brytyjskiego reżysera Chrisa Butlera. Jest on znany między innymi z takich filmów animowanych jak „Kubo i dwie struny” (był scenarzystą tego filmu) czy „Pudłaki”. Premiera jego najnowszej produkcji zaplanowana jest na 22 marca i opowiadać będzie historię, w której to nie człowiek gra główną rolę.

Głównym bohaterem będzie tu Pan Link, który jest troszkę nierozgarniętą, ale mądrą bestią. A dokładnie brakującym ogniwem w historii ludzkości. Jako ostatni ze swojego gatunku razem z Sir Lionelem Frostem wyruszy w podróż do miejsca, w którym podobno żyją jeszcze inni tacy jak on.

Zanim jednak do tego dojdzie Sir Lionel Frost najwybitniejszy na świecie tropiciel mitów i potworów, musi na Linka natrafić. Problem w tym, że nie cieszy się on opinią prawdziwego badacza, a bardziej postrzelonego dziwaka. Czy pomoże on Praziomkowi odnaleźć innych z jego gatunku? A może wykorzysta Linka, by zdobyć sławę i udowodnić światu, że się nie mylił? Jak potoczy się historia Wielkiej Stopy? Wszystkie odpowiedzi odkryte zostaną w trakcie oglądania filmu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *