„Kraina wielkiego nieba” w Kinie Konesera!

Chcesz wznieść się ponad to, co codzienne? Doświadczyć emocji tak różnych, że nie będziesz w stanie zebrać myśli? Z Kinem Helios wszystko jest możliwe! Już 27 lutego na ekranie pojawi się film „Kraina wielkiego nieba”. Nie możesz tego przegapić! 

Kraina wielkiego nieba” to dramat w reżyserii Paula Dano, który jest też autorem scenariusza. Film w Polsce miał premierę w grudniu 2018 roku. Jeżeli jeszcze go nie widziałeś, to świetna okazja, by to nadrobić!

Produkcja opowiada historię amerykańskiej rodziny. Z pozoru szczęśliwej, ale zmagającej się z problemami. Główni bohaterowie to małżeństwo i ich czternastoletni syn. Cała historia została opowiedziana właśnie z jego perspektywy. Kłopoty pojawiają się, gdy ojciec wyjeżdża gasić pożary lasów. Wtedy matka wdaje się w romans z bogatym mężczyzną. W nowym związku na nowo staje się kobietą, lecz jej idylla nie trwa długo. Czy miłość małżonków przetrwa? I najważniejsze – jak wygląda to z perspektywy dorastającego chłopca?

W obsadzie znaleźli się: Carey Mulligan (wystąpiła u boku Keiry Knightley w „Dumie i uprzedzeniu” jako jedna z sióstr Bennet), Jake Gyllenhall (znany z filmu „Pojutrze”), Ed Oxenbould, Bill Camp, Zoe Margaret Colletti, Mollie Milligan, Daryl Cox i Travis W Bruyer.

Film pełen jest znaczących spojrzeń i gestów. To produkcja dla prawdziwych koneserów, którzy będą umieć się nią delektować. Nie ma w niej szaleństwa, patosu czy niebezpiecznych scen akcji. Jest natomiast coś więcej – wzruszenie, które ściska gardło. Nostalgia, która nie będzie w stanie oderwać Cię od fotela. Jeżeli tego właśnie szukasz, ten film jest z pewnością dla Ciebie!

Czas trwania: 104 min.

Produkcja: USA [2018]

Od lat: 15

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 − 1 =