„Planeta Singli 3” – Ania i Tomek powracają

W okresie walentynkowym do kin na całym świecie trafiają komedie romantyczne. Twórcy hitu „Planeta Singli” na premierę ostatniej filmowej części wybrali właśnie ten szczególny czas w roku. Ulubionych bohaterów będziecie mogli zobaczyć już 8 lutego 2019!

Film jest ostatnią częścią dobrze znanej polskim widzom komedii „Planeta Singli”. Główni bohaterowie poznali się w Walentynki, wspólnie prowadzili świąteczny show, a teraz… Ania (Agnieszka Więdłocha) i Tomek (Maciej Stuhr) decydują się na ślub. Wiejskie wesele odbędzie się w rodzinnych stronach Tomka, który od dawna nie utrzymuje kontaktów z rodziną. Na weselu obecni będą dobrze znani bohaterowie — Ola (Weronika Książkiewicz), Bogdan (Tomasz Karolak) i Marcel (Piotr Głowacki), który zajmuje się jego organizacją. Przyjazd na wieś przypomni mu złe chwile z przeszłości i wystawi na próbę przyjaźń z Wilczyńskim. Zupełnie niespodziewanie na ślubie zjawi się od lat niewidziany ojciec Tomka (Bogusław Linda). Ciekawie zapowiada się konfrontacja wielkomiejskiego życia z wiejskimi przyzwyczajeniami.  Jaka jest „Planeta Singli 3”? Pełna dobrego humoru, śmiechu i zaskoczeń. W filmie nie zabraknie też rodzinnych konfliktów i wielkiej miłości.

Komedię wyreżyserowali Sam Akina i Michał Chaciński. Na ekranie zobaczymy również Danutę Stenkę, Marię Pakulnis, Borysa Szyca, Joannę Jarmołowicz i Annę Smołowik.

Jeśli jesteś ciekawy, jak zakończą się losy Ani i Tomka oraz pozostałych bohaterów, to nie może Cię zabraknąć w kinie!

 

Premiera w sieci kin Helios: 8 lutego 2019

Czas trwania filmu: 103 minuty

Ograniczenia wiekowe: dozwolony od 13 lat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *