Cohen i Kobiety – przyszedł czas na Gdynię!

AFP PHOTO/DIEGO TUSON

Było już męskie granie, nadszedł więc czas na babskie! Już w kolejny piątek otrzymamy szansę na udział w wyjątkowym koncercie. W Gdyńskiej Arenie będzie można posłuchać muzyki legendarnego Leonarda Cohena w interpretacji polskich piosenkarek.

Poeta, mistrz liryki i geniusz melancholii, czyli Leonard Cohen – to właśnie jego twórczość stała się inspiracją do emocjonującego cyklu koncertów „Cohen i Kobiety”. Tylko o jakie kobiety chodzi?

Chodzi o kobiety, które głosem poruszają serca i nadają nowe znaczenie tak męskim (jak się okazuje – na pozór) utworom. Kobiety Cohena to wybitne reprezentantki różnych stylów i pokoleń, które łączy zamiłowanie do muzyki i przekazywanie jej poprzez swoją niezwykłą wrażliwość. Wrażliwość ta jest przecież niezbędna w interpretacji tak nostalgicznej muzyki. Nie zabraknie jednak energii, nadania zupełnie nowego znaczenia popularnym utworom oraz świeżości na scenie.

Zaśpiewają dla nas: Natalia Kukulska, Urszula Dudziak, Julia Pietrucha, Barbara Wrońska, Anita Lipnicka, Matylda Damięcka, Daria Zawiałow oraz Grażyna Łobaszewska.

Aranżacją i oprawą koncertu zajął się długoletni członek kultowego zespołu Republika – Leszek Biolik, który będzie odpowiadał za bas i kierownictwo muzyczne. Do zespołu należą także Michael Jones, Andrzej Rajski, Bartek Kapłoński, Mariusz Kozłowski, Łukasz Korybalski, Bartek Gasiul i Michał TomaszczykNiełatwego zadania podjął się także Maciej Zembaty, odpowiedzialny za tłumaczenie mistrzowskich tekstów Cohena. Producentem wydarzenia jest Music Company.

Jeżeli pragniesz zasmakować muzycznej mieszanki – melancholijnej nostalgii z energiczną świeżością, nie może zabraknąć Cię na koncercie „Cohen i Kobiety”!

Mały przedsmak:

Gdzie: Gdynia Arena, ul. Kazimierza Górskiego 8
Kiedy: 14 grudnia, godz. 19:00
Bilety: od 89 zł

Szczegóły: cohenikobiety.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *