Karolina Czarnecka na scenie Sfinks700!

Karolina Czarnecka

fot. Jumpproduction

Pamiętacie hit Internetu „Hera, Koka, Hasz, LSD”? Ponad 10 milionów odsłon na YouTubie zapewniło Karolinie Czarneckiej rozpoznawalność. 14 grudnia wokalistka wystąpi w Sfinks700 z nieco innym repertuarem.

Najbardziej znana z pamiętnego występu na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, Karolina Czarnecka ma na swoim koncie dwa albumy solowe: „Córka” (2014) i „Solarium 2.0” (2018). Single promujące jej najnowsze muzyczne wydawnictwo to „Anaruk”, „Mój pokój” i „Piosenka o niekońcu świata”. Oprócz tego artystka należy do formacji Gang Śródmieście, która w 2017 roku wydała krążek „Feminopolo”. Absolwentka Akademii Teatralnej w Warszawie nie tylko śpiewa, zajmuje się również aktorstwem. Widzowie mogli zobaczyć ją na dużym ekranie w musicalu „#Wszystko gra” i dramacie „Zwykłe losy Zofii”. Wystąpiła także w spektaklu teatralnym w reżyserii Krystyny Jandy pt. „Miłość blondynki”.

Trudno porównać Karolinę Czarnecką do jakiejkolwiek innej osoby na polskiej scenie muzycznej. Jej twórczość z pewnością jest oryginalna. Jeśli lubisz takie klimaty, to nie może Cię zabraknąć na tym koncercie!

Kiedy: 14 grudnia, godz. 19:00

Gdzie: Klub Sfinks700, aleja Franciszka Mamuszki 1, Sopot

Bilety: od 33 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *