Młode gwiazdy – Young Stars On Tour w B90!

Jesteś fanem muzyki pop i chcesz poznać wschodzące w świecie dźwięków gwiazdy? W niedzielę 9 grudnia odbędzie się koncert o nazwie Young Stars On Tour, podczas którego możesz spełnić to pragnienie! Gdańsk będzie czwartym z sześciu miejsc na mapie trasy, która daje taką możliwość. 

Young Stars On Tour to coroczna trasa koncertowa, podczas której występują młode gwiazdy. Projekt powstał z inicjatywy Young Stars i ma promować młodych, początkujących artystów. W tym roku będą to zarówno polscy, jak i zagraniczni wykonawcy. Tego dnia w B90 uczestnicy będą mogli poczuć się jak na festiwalu i spotkać ze swoimi idolami podczas Meet&Greet.

Zastanawiasz się, kto wystąpi? Sylwia Lipka autorka dwóch albumów, w 2017 zasiadła w jury krajowych eliminacji do 15. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Dominika Sozańska piosenkarka i autorka tekstów, która zyskała sławę po zwycięstwie w konkursie Fanta Future Young Stars. Jej album „Horyzont” miał premierę w tym roku. Artur Sikorski siedemnastoletni piosenkarz, który w zeszłym roku wydał płytę „Okrąg”. Bartek Kaszuba zaczynał od coverów, a teraz ma już na swoim koncie płytę „My”. W Gdańsku pojawią się także tegoroczne zwyciężczynie konkursu #waytotoyoungstars – Agata Gładysz, Olivia Klinke i Kaja Jabłońska.

Z zagranicy swoją obecnością ucieszą nas dwie osoby: Tilly Devries, młoda dziewczyna pochodząca z Anglii, która w tym roku wydała singiel „Unpredictable” oraz Iggi Kelly, uczestnik niemieckiej wersji programu The Voice Kids. Wokalista prowadzi również kanał na YouTube i umieszcza na nim covery znanych piosenek.

Kiedy: 9 grudnia, godzina 14:00 – 21:00
Gdzie: Gdańsk B90
Bilety: wstęp 89 + bilety na Meet&Greet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *