Przedsmak świąt z TRE Voci w Filharmonii

Nie możesz doczekać się świąt? Już w najbliższą niedzielę, 9 grudnia, będzie miał miejsce niezwykły koncert formacji TRE Voci w Filharmonii Bałtyckiej. Połączy on klimat Świąt Bożego Narodzenia z zabawą nadchodzącego karnawału. Spraw prezent sobie lub bliskim już teraz! 

TRE Voci to polskie trio, wykonujące muzykę klasyczną i pop operową. W skład formacji wchodzą tenorzy: Wojciech Sokolniki „Voytek Soko”, Mikołaj Adamczak i Miłosz Gałaj. Każdy z nich ma za sobą indywidualną karierę na scenie i osiągnięcia. Jako tercet funkcjonują od 2015 roku. Swój pierwszy koncert zagrali w Krakowie u boku Grażyny Brodzińskiej, aby już rok póżniej zaśpiewać na deskach Copernicus Center w Chicago. W 2017 roku natomiast, warto dodać, uświetnili galę – „Pożegnanie lata z Plejadą”, organizowaną przez serwis internetowy Plejada.pl.

Tym razem, zobaczyć ich będzie można w nieco innej odsłonie. Oprócz największych przebojów muzyki klasycznej i pop operowej, takich jak: „Show must go on”, „Mambo Italiano”, czy „Nessun Dorma”, zaśpiewają utwory świąteczne. W Filharmonii wybrzmią między innymi: „Ave Maria”,O Holy Night”Jingle Bells”, czy White Christmas”.

Koncertowi towarzyszyć będzie wyjątkowa oprawa muzyczna w postaci grona znakomitych muzyków 2be Quartet. Wszystko to, pod okiem wspaniałego pianisty – Dariusza Tarczewskiego.

TRE Voci to zespół, który zaskakuje różnorodnością brzmień, wykonywanymi utworami i kreatywnym podejściem do swojej pracy. Panowie znani są ze swobodnego łączenia gatunków muzycznych, co w połączeniu z dużym poczuciem humoru, gwarantuje niezapomniane widowisko i dobrą zabawę. Sprawdź sam!

Kiedy: 9 grudnia, godzina 20.00
Gdzie: Filharmonia Bałtycka, ul. Ołowianka 1, 80-001 Gdańsk
Bilety: od 50 do 140 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *