Przedłużone Walentynki z Izą Lach

iza lachJest jedną z najciekawszych wokalistek młodego pokolenia. W 2012 roku rozpoczęła współpracę z amerykańskim raperem – Snoop Doggiem. Tuż przed premierą nowego albumu, Iza Lach zagra w sopockim Sfinksie. Koncert już w sobotę, 15 lutego.

Kariera Izy Lach rozpoczęła się bardzo wcześnie, bo już jako pięciolatka zwyciężyła w kultowym programie „Od przedszkola do Opola”. Kilkanaście lat później przyszła pora na debiutancki album zatytułowany „Już czas”. Płytę promowały utwory: „Nie” i „Nie masz mnie”. Sporym sukcesem okazał się wydany w 2011 roku „Krzyk”. Album spotkał się z uznaniem branży muzycznej, czego najlepszym dowodem były nominacje do Fryderyków w kategoriach: Album Roku Pop oraz Kompozytor Roku.

Międzynarodowa kariera Izy nabrała rozpędu w 2012 roku. Artystka wygrała wtedy konkurs na remix jednej z piosenek Snoop Dogga. Owocem wspólnej pracy była płyta zatytułowana „Off The Wire”. Obecnie artystka przygotowuje się do wydania kolejnego krążka pt. „The Love You Fake”. Jego premierę przewidziano na wiosnę tego roku.

Iza Lach pochodzi z uzdolnionej muzycznie rodziny. Jej brat, Łukasz jest frontmanem łódzkiego zespołu L.Stadt. Grupa ma na swoim koncie dwa albumy oraz występ na festiwalu Open’er w Gdyni.

Sponsorem koncertu w klubie Sfinks 700 jest marka CROPP.

Miejsce: Sfinks 700, Sopot

Start: 20.00

Bilety: 15 zł w przedsprzedaży (Salony EMPiK, Saturn, MediaMarkt i inne punkty Ticketpro w całej Polsce. Sprzedaż internetowa – www.ticketpro.pl), 20 zł w dniu koncertu

Fot.materiały promocyjne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *