Gdańsk Tribute Festival 2018 przed nami!

Gdańsk Tribute Festiwal 2018 to z pewnością gratka dla fanów Muse, Foo Fighters, Guns N’Roses oraz The White Stripes. Jeśli muzyka tych zespołów jest Ci bliska, już 18 sierpnia musisz pojawić się w Protokulturze!

Wydarzenie, o którym mowa, z całą pewnością jest nietuzinkowe. Podczas niego usłyszymy nie tylko grupy z Trójmiasta, ale również spoza granic naszego kraju. Zagrają dla nas: węgierski zespół Hollywood Rose (uchodzi za najlepszy tribute band wykonując muzykę Guns N’Roses) – Tribute to Guns N”Roses, londyński MuseK – Tribute to Muse, trójmiejska grupa w składzie: Jan Sienkowski, Jakub Kozak, Marcin Lewandowski – Tribute to White Stripes oraz trójmiejska grupa w składzie: Piotr Łuba, Michał Saidowski, Krzysztof Stachura, Artur Olkowicz, Michał Młyniec – Tribute to Foo Fighters.

Oprócz świetnej muzyki, na miejscu możemy skorzystać również ze strefy gastronomicznej. O nasze apetyty zadbają Paszowóz oraz Food Cab.

Wydarzenie zapowiada się naprawdę ciekawie. Ubiegła edycja imprezy przyciągnęła około 1000 osób, w tym roku ma być podobnie. Warto więc przyjść nieco wcześniej niż przed samym rozpoczęciem koncertów (godzina 20:00). Bramki zostaną otwarte już o 18:30 i od tego momentu można dostać się na teren Gdańsk Tribute Festival 2018.

 

Bilety do nabycia tutaj: https://www.interticket.pl/program/gdansk-tribute-festival-2018-3837

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *