W Rumi będzie O.S.T.Ro!

Już niedługo Fit Burger będzie świętował swoje pierwsze urodziny. Z tej okazji jeden z najpopularniejszych raperów w Polsce odwiedzi Rumię. Koncert O.S.T.R i RDW, festyn z nagrodami i wiele więcej czeka na Was już 12 maja! 

Adam Ostrowski, szerzej znany jako O.S.T.R, znalazł się na 4. miejscu zestawienia 30 najlepszych polskich raperów i okazał się najlepszym polskim producentem hip-hopowym według magazynu Machina. W 2014 roku okrzyknięto go Artystą Dekady w plebiscycie WuDoo i Hip-hop.pl. W 2017 roku został honorowym obywatelem Łodzi. 

Jest autorem 19 krążków i czterokrotnym laureatem Fryderyka. Posiada 6 złotych, 4 platynowe i jedną potrójnie platynową płytę. Stworzył niezwykle emocjonalny album „Życie po śmierci”, opowiadający o powrocie do życia po ciężkiej chorobie. W trakcie koncertu w 2014 roku pękło mu płuco, a rok później przeszedł operację rekonstrukcji. Najnowszy krążek pochodzi z tego roku. „W drodze po szczęście” jest zbiorem opowiadań o wartości życia i bliskich.

Już 12 maja Fit Burger zaprasza na swoje pierwsze urodziny. Świętowanie rozpocznie się o godzinie 11:00 festynem dla dzieci. Będzie również okazja do zobaczenia meczu rugby i wygrania nagród. O 19:00 na scenie pojawi się RDW, a godzinę później gwiazda wieczoru – O.S.T.R.

Kiedy: 12 maja, 20:00
Gdzie: MOSiR, Rumia
Bilety: od 30 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *