Fisz Emade Tworzywo i Rebeka w Sopocie!

Jeden wieczór, jedna scena, dwa duety. 5 maja w Operze Leśnej będzie się działo! Niezapomnianych wrażeń i dobrej muzyki dostarczą Fisz Emade Tworzywo i Rebeka.

Fisz i Emade, związani ze sceną już od kilkunastu lat, ponownie powracają do Trójmiasta. Miesiąc temu oczarowali słuchaczy w Gdyni, teraz zagoszczą w sąsiednim Sopocie. Bracia Waglewscy słyną głównie z hip-hopowych kawałków, choć nie ograniczają się tylko do jednego gatunku. Muzyczne eksperymenty można dostrzec słuchając albumu „Drony”. Pod koniec 2017 roku wydali płytę „Numer 1”, będącą kompilacją najbardziej znanych utworów formacji, takich jak na przykład „Czerwona sukienka”.

W Operze Leśnej pojawi się również zespół Rebeka. Electro-popowy duet tworzą Iwona Skwarek i Bartosz Szczęsny. Ich debiutancki album „Hellada” został okrzyknięty Polską Płytą Roku 2013 według Gazety Wyborczej. Rok temu ukazał się krążek „Davos”, zawierający taki przebój jak „Falling”. Oprócz tego zespół może pochwalić się w swoim dorobku dwiema EP-kami – „Stars” i „Rebeka”. Hipnotyzujący wokal Iwony Skwarek w połączeniu z elektronicznymi dźwiękami stały się wizytówką Rebeki.

Nie masz planów na ten sobotni, majowy wieczór? Fisz Emade Tworzywo i Rebeka zapewnią dobrą muzykę i zabawę!

Kiedy: 5 maja, godz. 19:00

Gdzie: Opera Leśna, ul. Moniuszki 12, Sopot

Cena biletu: 20-30 zł

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/2045119602435899/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cztery × 5 =