Rosalie. w Sfinie!

Już w tę sobotę w sopockim Sfinks700 będziecie mogli usłyszeć nadzieje polskiej sceny muzycznej. Rosalie. to mieszanka hip-hop’u, R&B oraz nowej elektroniki. A po koncercie czeka was wisienka na torcie, czyli One Night In Sopot!

Rosalie. inaczej Rosalie Hoffman, to polsko-niemiecka piosenkarka i kompozytorka urodzona w 1993 roku. Choć pochodzi z Berlina, to większość swojego życie spędziła w Poznaniu. Jej główną inspiracją jest muzyka przełomu lat 80/90-tych XX wieku, w tym amerykańskiego R&B oraz hip-hopu’u. W 2015 roku na świat wyszedł jej pierwszy kawałek „This Thing Called Love”, wyprodukowany przez Mateusza Gudela. Singiel szybko zdobył uznanie, a sama wokalistka trafiła do zestawienia najlepiej zapowiadających się artystów 2016 roku przez portal Brand New Anthem. Jej popularność  urosła po wydaniu debiutanckiej EP-ki „Enuff”, dzięki czemu wystąpiła na Open’er Festival 2017 oraz na litewskim Loftas Fest. „A pamiętasz?”oraz „Królowa” sprawiły, że Rosalie. dostała nominację do nagrody Fryderyka 2018.

19 stycznia 2018 roku ukazał się długo wyczekiwany album „Flashback”. Można na nim spotkać m.in. różnych producentów sceny niezależnej. Longplay przez wielu dziennikarzy jest nazywany nadzieją polskiej muzyki. Koncert 21 kwietnia będzie pierwszym występem artystki w Sopocie. Podobno Rosalie. szykuje nowy materiał i wystąpi w poszerzonym składzie.

Po koncercie czeka was impreza One Night In Sopot!, gdzie zagra dla was legenda polskiego podziemia techno – Angelo Mike. Oprócz niego także pojawią się MiT i Johna Waitera. Przed wejściem będzie organizowana zbiórka na rzecz Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt Sopot. Jak pomóc? Wystarczy, że weźmiesz ze sobą karmę dla zwierzaków!

Rosalie.: 

Start: 19:30

Bilety: 30 pln

One Night In Sopot:

Start: 22:30

Bilety:

Lista fb free do 00:00

Po 00:00 15/20zl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziewięć − 7 =