Fisz Emade Tworzywo w Uchu!

Bracia Waglewscy, znani szerokiemu gronu jako formacja Fisz Emade Tworzywo, niebawem wystąpią w gdyńskim Uchu. Już 24 marca pojawią się na tamtejszej scenie.

Piotr (Emade) jest perkusistą, a jego starszy brat Bartek, bardziej znany jako Fisz, znalazł się na 22. miejscu listy najlepszych polskich raperów. Chyba nie ma takiej osoby, która nie kojarzyłaby „Czerwonej sukienki” lub „Sznurowadeł”. Obaj muzycy są powiązani w dużej mierze z hip-hopem, choć nie ograniczają się tylko do niego. Najlepszymi tego przykładami są kawałki „Kręte drogi” czy „Biegnij dalej sam” z albumu „Drony”. Najnowsza piosenka – wydana w grudniu 2017 roku – „Zwykły” jest powrotem do hip-hopowych korzeni. Znajduje się na świeżutkiej płycie zatytułowanej „Numer 1”. Jest to dwupłytowy album z 22 utworami wyselekcjonowanymi przez Fisza.

Jeżeli nie masz planów na ten zbliżający się wielkimi krokami sobotni wieczór, a jesteś fanem bądź fanką starych jak i nowych kawałków, to koniecznie wpadnij do Ucha! Bilety można zakupić nawet w dzień koncertu, więc nic nie stoi na przeszkodzie.

Kiedy: 24 marca

Gdzie: Klub Muzyczny Ucho, Świętego Piotra 2, 81-347 Gdynia

Cena biletu: 60 zł

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/531373550554393/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy × 4 =