Pokahontaz w sopockiej ,,Scenie”

 

Będzie głośno, będzie energetycznie! Już 10 marca w Sopockiej scenie wystąpi kultowa grupa Pokahontaz. Koncert odbędzie się w ramach trasy promującej nowy album zespołu zatytułowany ,,REset!”


Grupa Pokahontaz powstała w 2003 roku w Katowicach, gdy rozwiązana została Paktofonika. W jej składzie znajdują się byli członkowie Paktofoniki: Rahim (inaczej Straho), Fokus, Bambus (znany także jako Be-De-Jot lub BDJ), od 2012 roku także Minix. Pokahontaz zadebiutowała wydanym w 2004 roku singlem ,,Wstrząs dla mas”, utwór ,,Za szybcy się wściekli” sprawił, że grupa stała się rozpoznawalna.

Nagrany w duchu lat 90 ,,REset!” to czwarty album formacji Pokahontaz. Klasyczne brzmienie płycie nadała ekipa producencka z Wrocławia – White House. Na płycie znajduje się 13 utworów, z czego 3 z nich nagrane zostały z gośćmi, takimi jak: Kaliber 44 (,,404”), Bob One (,,Czarne lustra”) oraz przedstawicielem młodego pokolenia raperów – Tymek (,,Kalendarze”).

Koncert odbędzie się 10 marca 2018 roku o godzinie 22:30 (otwarcie drzwi o 19:00) w Klubie Muzycznym ,,Scena” w Sopocie przy Al.Franciszka Mamuszki 2. Bilety w cenie 35 zł (standard) lub 59 zł (VIP) kupić można na stronie ebilet.pl, w salonach empik lub przed wejściem na koncert w Klubie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

15 − dziesięć =