Ralph Kamiński w Starym Maneżu!

Ralph Kamiński, a właściwie Rafał Kamiński, swoją przygodę z muzyką zaczął w wieku 11 lat. Niektórzy z was mogą go kojarzyć z małego epizodu w popularnym programie rozrywkowym X Factor. To było w 2012, a już rok później odbierał nagrodę na Międzynarodowym Kampusie Artystycznym „FAMA”. Obecnie artysta występuje w ramach trasy koncertowej
“m o r z e” i 15 lutego zobaczymy go w Starym Maneżu. 

Stary Maneż po raz kolejny dba o dostatek dobrej kultury w swoim lokalu. Tym razem, trochę walentynkowo, wystąpi tam Ralph Kamiński. Piosenkarz, który w tym roku skończy 28 lat promuje swój album studyjny “m o r z e” z 2016 roku. Krążek był promowany singlami pt. „Podobno”, „Zawsze” oraz „Meybick Song”. Jego piosenki na platformie YouTube odtwarzane są nawet milion razy!

Do największych osiągnięć Kamińskiego należy m.in. nominacja do nagrody artNoble w kategorii „Muzyka”, występ podczas 53. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu czy chociażby bardzo udany występ w 2017 roku na Openerze.

15 lutego artysta zagra wraz z zespołem My Best Band In The World. Składa się on z 7 wyjątkowych muzyków, którzy będą grali na instrumentach, ale również śpiewali wraz z Ralphem. To zbiór różnych osobowości w jedną całość. „Wspólnie porwiemy Was do morza uczuć i opowiemy historię z mojego życia” tak o swoich występach mówi sam Kamiński. Chyba nie trzeba nic więcej dodawać?

 

Gdzie? Stary Maneż, Gdańsk Wrzeszcz

Kiedy? 15 luty 2018, godz. 20:00

Za ile? od 39 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *