Tony Hadley zagra w Starym Maneżu!

Miłośników muzyki z lat 80. nie może zabraknąć w najbliższą niedzielę w Gdańsku. Tony Hadley, były wokalista brytyjskiego zespołu Spandau Ballet, wystąpi w Starym Maneżu już 18 lutego. Będzie to jego pierwsza wizyta w Polsce, podczas której odwiedzi Warszawę i Gdańsk, przypominając swoje największe przeboje. 

Spandau Ballet, to obok Duran Duran, jeden z najpopularniejszych zespołów z gatunku New Romantic. Grupa powstała  w 1979 roku w Londynie. Największą popularność przyniósł im ich trzeci album „True”, na którym znalazły się takie przeboje jak „True” i „Gold”. Charakterystyczną cechą zespołu były modne i szykowne stroje, starannie ułożone fryzury oraz make-up. Sprzedali ponad 25 milionów albumów na całym świecie.

W 1989, w wyniku wewnętrznych konfliktów członkowie Spandau Ballet zawiesili działalność zespołu. Powrócili po 20 latach, wydając nowy album i ruszając w trasę koncertową. W 2017 roku Tony Hadley ogłosił, że opuszcza grupę i zamierza skupić się na karierze solowej. Podczas wizyty w Polsce zagra największe hity Spandau Ballet oraz własne kompozycje.

Kiedy: 18.02.2018, niedziela, 20:00

Gdzie: Stary Maneż, ul. J. Słowackiego 23, Gdańsk

Bilety: 110-1 600 zł

Wydarzenie na Facebookuhttps://www.facebook.com/events/873742056120330/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

szesnaście + dwadzieścia =