„To się nadaje do kabaretu”- w Gdyni zagości grupa Smile

SmileKiedy zima trwa za długo i zaczyna przytłaczać, potrzebna jest solidna dawka śmiechu. Co zatem wybrać? Śmieszne filmy na Youtube czy może dobry kabaret? Odpowiedź jest prosta – wybierz się na Smile!

Już niedługo (14 lutego) Kabaret Smile wystąpi w Sali Koncertowej Portu Gdynia. Dlaczego warto wybrać się akurat na ten występ? Smile działa na polskiej scenie kabaretowej od piętnastu lat. W trakcie swojej kariery zdobył łącznie jedenaście wyróżnień (Grand Prix i nagroda publiczności na Festiwalu „Wawka” w Warszawie, Grand Prix i nagroda publiczności na Przeglądzie Kabaretów Studenckich P.K.S. w Warszawie). Zachęca także różnorodnością poruszanych tematyk. Najlepszym przykładem jest chyba parodia Marilyna Mansona. Co ważne, artyści nie zamykają się na jeden rodzaj humoru. Szczególny nacisk kładą na dowcip sytuacyjny, co wielokrotnie podkreślali w wywiadach. Jest jeszcze jeden argument „za”. Specjalnie na tę okazję kabareciarze przygotowali nowe skecze. Możliwość zobaczenia ich premierowego repertuaru na żywo to niepowtarzalna okazja.

Zaplanowano dwa występy jednego dnia. Pierwszy zacznie się o 17.30, a drugi o 20.30. Bilety można dostępne są w cenie od 75-95 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *