Navigatorgong, czyli uzdrawiające dźwięki niedługo w Gdyni

Podobno odpowiednie dźwięki mogą leczyć choroby i dawać dużo energii. Wiemy, że muzyka na pewno jest w stanie poprawić nam nastrój. Ci, którzy jeszcze w to nie wierzą powinni wybrać się 24 lutego do Gdyni na Navigatorgong! Przekonajcie się sami, czego możecie doświadczyć podczas tego spotkania!

Na koncercie usłyszymy dźwięki starożytnych instrumentów takich jak monochord, bęben szamański, flet indiański, misy tybetańskie czy nawet olbrzymi Gong Miłości i Pokoju. Ta muzyka jest połączeniem antycznej historii z nowoczesnym spojrzeniem. Od pierwszego kontaktu z brzmieniami stopniowo upływa uczucie stresu. Wibracje pochodzące z instrumentów aktywują synchronizacje półkul mózgowych, energetyzują całe ciało i otwierają wewnętrzną intuicję człowieka.

Koncert Navigatorgong to ceremonia dźwięku. Wielu naukowców zajmuje się badaniami na temat wpływu muzyki na zdrowie. Ta forma leczenia wykorzystywana jest od tysięcy lat do celów leczniczych. Muzyk Fabien Mamen wraz z biologiem Helene Grimal odkryli, że niektóre brzmienia mogą nawet działać na komórki nowotworowe wyhodowane poza organizmem, które z czasem po prostu się rozpadają.

Wydarzenie poprowadzone jest przez Roberta Usewicza, którego wiele osób uważa po prostu za człowieka renesansu. Określany jest jako artysta, muzyk, a nawet medicine man, czyli człowiek zajmujący się leczeniem i pełniącego role duchową w tubylczych społecznościach. Posiada ponad 40 lat doświadczenia, a jego podróż z muzyką ciągle trwa.

Jeśli szukacie sposobu na relaks, to koniecznie tego spróbujcie!

Kiedy? 24.02.2018 godz.19

Gdzie? Studio Tańca TANGO Gdynia

Za ile? 40zł

Punkty sprzedaży stacjonarnej:

Gdynia CuktureBox- GDYNIA GŁÓWNA – Świętojańska 30

Greckie Biuro Podróży Barkost – GDYNIA – ul. Świętojańska 100

Biuro Podróży El Globo – SOPOT – ul. Podjazd 9

Stowarzyszenie Turystyczne Sopot – SOPOT – Plac Zdrojowy 2

Biuro Turystyczne “Dunaj” – LĘBORK – ul. Targowa 11

Agencja Podróży i Turystyki Holidays – GDAŃSK – ul. Grunwaldzka 82 (CH Manhattan)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *