Bob One i Bas Tajpan w Bunkrze

0_0_productGfx_444d28bea309319b7ecd4531213c0b76Razem są niezwykle zgranym duetem, ale również osobno pokazują klasę. Atakują reggae, dancehallem i hip-hopem. Na pomorzu nie pojawiają się często, ale już 30 stycznia będziecie mieli okazję zobaczyć ich na żywo.

Bob One to raper i wokalista z Katowic.  Zadebiutował w 2001 roku, ale pierwszy solowy album „Jeden” wydał dopiero siedem lat później. Nagrywał wspólne utwory z takimi wykonawcami jak Hemp Gru, Firma, Onar, Tabu czy Junior Stress. Ponadto znany jest jako utalentowany producent, sam tworzący swoje podkłady i zapewniający je często m.in. Bas Tajpanowi.

Bas Tajpan autor tekstów i wokalista pochodzący z Dąbrowy Górniczej. Karierę rozpoczął w drugiej połowie lat 90-tych. Jako artysta solowy zaistniał na początku nowego wieku na albumach producenckich IGS-a oraz w solowym projekcie Gutka – Mustafarai.

Współpracują od lat, zarówno na scenie jak i w studiu. W 2012 roku nagrali wspólną EP-kę „Wszystko na sprzedaż”. Na swoje koncerty przyciągają tłumy, a odsłony ich teledysków często można liczyć w setkach tysięcy.

Razem zagrają dla was 30 stycznia w gdańskim Bunkrze. Koncert zaczyna się o godz. 19.00. Supportować będzie ZKS Squad.

Bilety do nabycia w klubie:
Przedsprzedaż – 15 zł
W dniu koncertu – 20 zł

Piwo w dniu koncertu – 5 zł, ilość miejsc ograniczona.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwa × 1 =