KęKę i RH- w Sopocie

1157400_236447753201819_2040504119_nJeden wieczór, jeden klub, jedna scena i aż pięciu artystów!  W najbliższy czwartek, 30 stycznia w klubie Sfinks700 zagra KęKę i RH-. Publikę rozgrzeje również duet Czarny Porzecz & Doktor Fatalny. 

Styczeń w Sopocie upływa pod znakiem hip-hopu. W ramach trzeciej imprezy z cyklu Przesłuchania, premierowe koncerty w Trójmieście zagrają KęKę oraz projekt RH- czyli Rak Raczej i Hades. O dobrą zabawę od samego początku zadbają Czarny Porzecz i Doktor Fatalny.

KęKę to reprezentant Radomia, co często zaznacza. Jego styl jest bardzo charakterystyczny. W swoich tekstach jest szczery do bólu i nie owija w bawełnę. Często porusza tematy niewygodne jak historia czy polityka. Z drugiej jednak strony nie brakuje też tematu grubych melanży. W 2012 roku był jednym z „Młodych wilków” Popkillera. Z podziemia pełną parą wyszedł w ubiegłym roku, wydając płytę w jednej z największych polskich wytwórni – PROSTO. Albumem „Takie rzeczy” wbił się na czołówkę polskiej sceny hip-hopowej.

Pod nazwą RH- ukrywa się Rak oraz Hades. Rak do tej pory kojarzony był z gdańskim zespołem DwaZera. Hades zadebiutował w zespole HIFI Banda, ale znany jest również z solowych kawałków. Raperzy wydali ep-kę RH-, która była bonusem do płyty Hadesa „Nowe dobro to zło. Następstwem tej ep-ki jest płyta Karty sim” , która w całości została wyprodukowana przez OSTR-ego, a wydana nakładem wytwórni PROSTO.

Na scenie wystąpią również pozostali członkowie DwóchZer – Tomasin i Dj Wojak, którzy zademonstrują się jako Czarny Porzecz & Doktor Fatalny z albumem Ostatni bohater”.

Bilety w przedsprzedaży w cenie 30zł  możecie kupić w:

-Kolczyk Shop. Gdańsk Wrzeszcz, Dworzec PKP
– Magictown Spot. Gdynia, Centrum Handlowe Riviera  (Bilet gratis przy zakupie czapki).

oraz w dniu koncertu w cenie 40zł na wejściu do klubu.

Start godzina 20.00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *